YAPIM YILI:  2014
YÖNETMEN: Fulya Yavuzoğlu, Canan Yılmaz
OYUNCULAR: Selin Sezgin, Volkan Çolpan, Isabella Damla Güvenilir ‘in baş rollerini paylaştığı dizide Zafer Kalfa  328.329.330.bölümlerde Cengiz karakteri ile rol almıştır. 

KONU:

Küçük Elif’in zorlu hayatını konu alan dizi Elif’in öz babasının evine besleme olarak gitmesiyle başladı. Çiftlikte Kenan’ın eşi Arzu Elif’e iyi şeyler yaşatmıyordu. çiftlikte kahya Ayşe ve Tarık Elif’i Arzu’nun kötülüklerinden korumaktadırlar. Ancak önce Tarık’ın şüpheli ölümü, daha sonra da Ayşe’nin ölümü Elif’i yalnız bırakmıştır. Kenan’ın kardeşi Selim Elif’in abisinin kızı olduğunu öğrenmesiyle hikâye değişir. Dizinin 2. sezonunda olaylar tamamen yön değiştirerek karmaşık bir hale gelmiştir. Dizinin ikinci sonunda Kenan Elif’in kendi kızı olduğunu öğrenmiştir.

Dizinin 3.sezonunda Emiroğlu Ailesini maddi bakımdan zor günler beklemektedir. Arzu’nun düğün günü düğün evini ateşe vermesiyle Kenan ve Tuğçe ölmüş, Melek ve Elif ise kurtulmuştur. Kenan’ın ölümüyle Selim ağabeyinin yerine şirketin başına geçmiştir. Necdet Karapınar’ın ölümüyle büyük bir servetin sahibi olan Gonca Serdar’la evlenmiştir. Ancak Emiroğlu Ailesini düşman olarak gören Serdar adamı Ümit’i devreye sokarak Emiroğlu Ailesini batırmak istemektedir. Ümit ikili oynayarak Emiroğlu Ailesini zor durumda bırakır. Öte yandan akıl hastanesinde tedavi olan Arzu’da hastaneden çıkar çıkmaz Emiroğlu Ailesiyle uğraşmaya başlar, Selim Arzu’yu vurup hapse girer. Arzu yaralı kurtulur bu sırada Arzu ve Ümit arasında bir yakınlaşma olur. Melek ve Zeynep ise evin ekonomisine katkıda bulunmak için çalışmaya başlarlar. Melek ile çalıştığı yerde kitapçılık yapan Yusuf arasında da yakınlaşma başlamıştır. Yusuf ve Melek, 3.sezon finalinde evlenir.Elif ve İnci’yi de alarak Bursa’ya doğru yola çıkarlar.Ancak onları kötü bir sürpriz beklemektedir.